O nas

Nasza historia

KOCHAMY NATURĘ, DBAMY O NATURĘ

Kochamy zwierzęta i to właśnie dla nich, we współpracy z lekarzami weterynarii stworzyliśmy #PETS. Konopie to nasza pasja – olejki #PETS są produkowane w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko. Nasz produkt znamy od nasionka, poprzez cały proces uprawy na dzierżawionych przez nas polach w województwie lubelskim, po rozlanie oraz konfekcję odbywające się na terenie naszego zakładu zlokalizowanego w Lublinie.
#PETS to w 100% POLSKA MARKA.

Lider rynku

Jesteśmy jednym z największych producentów olejków konopnych w Polsce. Od początku inwestujemy w rozwój technologii rolniczych i przetwórczych. Duża skala projektów, którymi zajmowaliśmy się na przestrzeni lat pozwoliła nam na zaprojektowanie autorskiego i w pełni nadzorowanego przez nas łańcucha produkcyjnego.

PONAD 70 HEKTARÓW WŁASNYCH UPRAW

Posiadamy własne uprawy, stąd nasza świadomość wspierania działań proekologicznych. Wierzymy, że każde usprawnienie wpływające na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska wróci do nas ze zdwojoną mocą w postaci jeszcze lepszych plonów.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Działamy w branży konopnej od wielu lat. Chętnie dzielimy się wiedzą i wspieramy akcje promujące zdrowy tryb życia. Nie boimy się również pokazać Wam jak wygląda proces od zasiania ziarna aż po jego finalny proces obróbki.

CERTYFIKATY

Stały rozwój naszej firmy pozwala nam na skuteczne prowadzenie badań laboratoryjnych co wielokrotnie zostało potwierdzone poprzez otrzymanie licznych certyfikatów zapewniających wysoką jakość naszych produktów.

Wierzymy w moc konopi

Postanowiliśmy skupić się na roślinie i przygotować produkt, który będzie ją w pełni odwzorowywał. Robimy to z szacunku do konopi, ponieważ wierzymy w to, że najlepszy skład produktu to ten zaprojektowany przez samą naturę. Naszym zadaniem było jedynie przeniesienie go w najlepszej formie do Twojej buteleczki.

W górę

Koszyk